دستگیری بیش از ۳۰۰ اوباش در تهران

دستگیری بیش از ۳۰۰ اوباش در تهران
شناسهٔ خبر: 4650 -
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری بیش از 320 نفر از اوباش تهران با تلاش پلیس خبر داد.
به گزارش تهران فردا؛ سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ اظهار کرد: در طرح برخورد با اراذل و اوباش و مزاحمان نوامیس، همکاران ما پس از دو هفته اقدام اطلاعاتی، موفق به دستگیری بیش از ۳۲۰ نفر از مزاحمان نوامیس، اشرار و برهم‌زنندگان نظم و امنیت شدند.

وی تصریح کرد: در اجرای این مرحله از طرح برخورد با اراذل و اوباش، ۷۹ مخفیگاه مجرمان، ۱۴۲ قهوه‌خانه، ۴۸ باشگاه بدن‌سازی و دو پاتوق مجرمان مورد شناسایی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: به دنبال دستگیری این مجرمان که انواع جرائم ازجمله عربده‌کشی، شرارت، اذیت و آزار و … داشتند، پنج قبضه شبه سلاح، دو قبضه سلاح جنگی و انواع سلاح سرد کشف و ضبط شد.

READ  مجلس جزئیات دوره تنفس جنگل‌ها را اصلاح کرد

رحیمی افزود: همکاران ما در پلیس تخصصی با قدرت خرده‌فروشان و عمده‌فروشان مواد مخدر، سارقان، مزاحمان نوامیس و اراذل و اوباش برخورد خواهند کرد و خوشبختانه در اجرای این طرح شاهد همکاری مستمر و قابل تقدیر قوه قضاییه بودیم.

وی تصریح کرد: ۷۵ نفر از افراد دستگیر شده در این طرح زیر ۲۰ سال بوده و به اتهام مزاحمت برای نوامیس دستگیر شده‌اند و پس از دستگیری به خانواده‌هایشان تحویل داده شدند، بر اساس برنامه‌ریزی‌های همکاران ما اراذل و اوباش شناخته شده تهران به‌طور مستمر تحت کنترل و نظارت پلیس قرار دارند.

No votes yet.
Please wait...