انصراف «نبات» از حضور در جشنواره فیلم فجر

انصراف «نبات» از حضور در جشنواره فیلم فجر
شناسهٔ خبر: 4916 -
در حالی که مراحل فنی فیلم سینمایی «نبات» با بازی شهاب حسینی به پایان رسیده است، این فیلم از حضور در جشنواره فیلم فجر انصراف داد.

به گزارش تهران فردا؛ در حالی که مراحل فنی فیلم سینمایی «نبات» نخستین ساخته سینمایی پگاه ارضی به پایان رسیده است، این فیلم از حضور در جشنواره فیلم فجر انصراف داد.

این فیلم با تصمیم عوامل برای حضور در جشنواره جهانی فجر آماده خواهد شد.

بر اساس این گزارش، «نبات» یک ملودارم خانوادگی با مضمونی اجتماعی است که متقاضی حضور در جشنواره فیلم فجر بود؛ اما با انصراف از حضور در این رویداد سینمایی، برای حضور در سی وششمین جشنواره جهانی فجر ارائه می شود.

«نبات» نخستین اثر بلند سینمایی پگاه ارضی محسوب می شود که دانش آموخته آکادمی فیلم نیویورک است و کارگردانی بیش از ۱۰ فیلم کوتاه را در کارنامه دارد که جوایز مختلفی را کسب کرده اند.

READ  رییس جمهوری عراق: داعش را بزودی شکست می دهیم

«نبات» در مدت زمان ۳۵ جلسه در لوکیشن های مختلفی در تهران و لواسان فیلمبرداری شده است و به زودی ساخت موسیقی متن فیلم آغاز خواهد شد.

انصراف «نبات» از حضور در جشنواره فیلم فجر

شهاب حسینی، نازنین فراهانی و ستایش محمودی (بازیگر نوجوان) بازیگران اصلی فیلم سینمایی «نبات» هستند و معصومه رحمتی و تینا اسدی از دیگر بازیگرانی هستند که در این فیلم مقابل دوربین اشکان اشکانی قرار گرفتند.

برخی عوامل فیلم سینمایی «نبات» عبارتند از:

نویسنده و کارگردان: پگاه ارضی، مدیر فیلمبرداری: اشکان اشکانی، طراح صحنه و لباس: امیر حسین حداد، طراح چهره پردازی: سید جلال موسوی، صدابردار: حسین بشاش، تدوین: بهرام دهقانی.

No votes yet.
Please wait...