آغاز بکار دومین نمایشگاه‌بین‌المللی فرآورده‌های‌گوشتی حلال

آغاز بکار دومین نمایشگاه‌بین‌المللی فرآورده‌های‌گوشتی حلال
شناسهٔ خبر: 4543 -
دومین نمایشگاه بین‌المللی محصولات پروتئینی حلال به عنوان تنها نمایشگاه تخصصی صنعت پروتئینی در خاورمیانه امروز در نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش تهران فردا؛ دومین نمایشگاه بین‌المللی محصولات پروتئینی حلال به عنوان تنها نمایشگاه تخصصی صنعت پروتئینی در خاورمیانه امروز با حضور مقامات وزارت جهاد کشاورزی و برخی از نمایندگان مجلس در نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

در دومین نمایشگاه بین‌المللی گوشت و فراورده‌های گوشتی حلال (نیتکس) بیش از ۱۲۰ شرکت داخلی و خارجی از هلند، نیوزیلند، پرتغال، فرانسه، بلغارستان،‌ استرالیا، بلژیک، لبنان، آذربایجان، افغانستان، ترکیه و آرژانتین حضور و مشارکت دارند.

این نمایشگاه دارای بخش‌هایی مانند زنجیره تولید، بسته‌بندی، توزیع و فروش انواع گوشت خام دام، طیور، آبزیان و محصولات فرآوری‌شده پروتئینی و تاسیساتی همچون انجماد، انبارداری و حمل‌ونقل است.

READ  وضعیت یمن و سوریه فاجعه انگیز است

یکی از اصلی‌ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه تامین نیاز کشورهای مسلمان به محصولات حلال به ویژه در منطقه خاورمیانه، کشورهای حوزه CIF و اروپای شرقی با جمعیتی نزدیک به ۴۵۰ میلیون نفر است.

همچنین برگزاری ۱۵ کارگاه آموزشی و سمینار تخصصی از دیگر برنامه‌های جانبی نمایشگاه بین‌المللی گوشت و فرآورده‌های گوشتی حلال است.

این نمایشگاه از امروز تا ۲۵ آبان ماه هر روز از ساعت ۹ تا ۱۷ در سالن‌های ۱۰ و ۱۱ نمایشگاه بین‌المللی تهران آماده پذیرایی از علاقمندان است.

No votes yet.
Please wait...