تامین زیرساخت‌های مسکن مهر پردیس

تامین زیرساخت‌های مسکن مهر پردیس
شناسهٔ خبر: 4731 -
استاندار تهران با اشاره به اینکه ۸۳ هزار واحد در مسکن مهر پردیس داریم گفت: باید همه مشارکت کنیم که این پروژه به سرانجام مطلوبی برسد و امید است زیرساخت‌های مورد نیاز مسکن مهر پردیس تأمین می‌شود.

به گزارش تهران فردا؛ محمد حسین مقیمی استاندار تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه‌های سفر یک روزه خود و هیئت همراه به شهرستان پردیس اظهار داشت: در جلسات صبح دو کارگروه عمران و کارگروه فرهنگی تشکیل و به مشکلات شهرستان رسیدگی کرد.

وی ادامه داد: در کارگروه عمرانی مسائل مربوط به حمل و نقل و همچنین مسائل و مشکلات زیرساختی مسکن مهر مورد بررسی قرار گرفت؛ ضمن اینکه طرح‌های مربوط به فضاهای درمانی نیز با توجه به اینکه شهرستان فاقد بیمارستان است پیگیری شد.

استاندار تهران با اشاره به لزوم ساخت بیمارستان در پردیس تصریح کرد: برای ساخت بیمارستان دولتی تمهیداتی در نظر گرفته شد، از سوی دیگر با توجه به اینکه این شهرستان حدود ۲۷ هزار نفر تحت پوشش تأمین اجتماعی دارد، قرار شد فضاهایی به این امر تعلق گیرد.

READ  اتحاد وزارت کشاورزی و نیرو برای حل یک بحران

مقیمی عنوان کرد: در کارگروه فرهنگی، مسائل فرهنگی پردیس مورد بررسی قرار گرفت؛ چرا که با توجه به مسکن مهر این شهرستان، در آینده جمعیت این شهرستان دو برابر می‌شود که باید نیازهای فرهنگی آن را مورد توجه قرار داد.

وی با بیان اینکه طرح جامع فرهنگی از نظر آموزش و پرورش، مجتمع‌های فرهنگی، مساجد، کتابخانه و غیره برای مسکن مهر مورد تصویب قرار گرفت گفت: در ارتباط با موضوع حمل و نقل قرار بر این شد که حمل و نقل ریلی با توجه به اینکه در لایحه بودجه هم مورد توجه قرار گرفته پیگیری شود تا اعتبارات لازم به این موضوع داده شود.

READ  اعتراض به پارک‌خواری در مقابل شورای شهر

استاندار تهران تأکید کرد: مسئولان شرکت عمران پردیس اعلام کردند تعداد زیادی از واحدهای مسکن مهر آماده بهره‌برداری است ولی به دلیل عدم انشعاب قابل بهره‌برداری نیستند که باید همه مشارکت کنیم که این پروژه به سرانجام مطلوبی برسد و امید است تا آینده نزدیک، ۳۵۰۰ واحد آماده تحویل شود.

مقیمی با بیان اینکه ۸۳ هزار واحد مسکن مهر در پردیس داریم خاطرنشان کرد: هفته‌ای یک جلسه توسط فرماندار در رابطه با مسکن مهر برگزار و روند این پروژه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

No votes yet.
Please wait...