باید شرایط بیان مطالبات مردم فراهم شود

باید شرایط بیان مطالبات مردم فراهم شود
شناسهٔ خبر: 4980 -
بادامچی با بیان اینکه باید اصل ۲۷ قانون اساسی مورد توجه قرار گیرد، اظهار کرد: باید شرایطی را فراهم کنیم که مردم امکان بیان مطالبات و نگرانی های خود را داشته باشند.

به گزارش تهران فردا؛ محمدرضا بادامچی درباره اینکه چگونه اعتماد مردم به دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و قضایی تقویت شود و نباید تصور کرد فردی که بازداشت شده الزاما مجرم است، گفت: دقیقا همین طور است مسئولان باید در راه مطالبات مردم تلاش کنند و وقتی مردم اقدامات آنها را در جهت رفع مشکلات خود مشاهده می کنند، طبیعتا اعتماد مردم هم بیشتر می شود.

وی خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد مسئولین باید تا جایی که امکان دارد تلاش کنند در اینگونه موارد امکانات و شرایطی را فراهم کنند که سبب اعتمادسازی بیشتر و تقویت روابط مردم با این دستگاه‌ها شود.

READ  پیگیری‌ها برای انتقال «گرمخانه خاوران» به خارج از تهران ادامه دارد

نماینده مردم تهران در مجلس همچنین بیان کرد: روز یکشنبه که وزیر اطلاعات در مجلس حضور داشت همراه تعدادی از نمایندگان در مورد وضعیت دانشجویان و اینکه چرا تاکنون در بازداشت هستند، صحبت کردیم و مطرح شد که برای بررسی بیشتر بوده و تعداد زیادی از آنها آزاد شدند و تعداد کمی هم هنوز در بازداشت هستند که به زودی مرخص می شوند. لذا مشکل و نگرانی وجود ندارد.

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس خاطرنشان کرد: بنابراین فردی که دستگیر شده و از قشر دانشجو هم است، طبیعتا با اغتشاشگران و آشوبگران نباید یکسان در نظر گرفته شود. زیرا خط و ربط دانشجویان با اینگونه افراد جداست. آنها کسانی هستند که به حقوق مردم بی حرمتی می کنند.

READ  ابتکار صدای منتقدین خود در شبکه‌های اجتماعی را هم خفه کرد+ عکس

وی در ادامه بیان کرد: اتفاقی که به وجود آمد طبیعتا برای هیچیک از مسئولین خوشایند نبود اما چرا باید مطالبات مردم به جایی برسد که چنین اتفاقاتی پیش آید.

بادامچی در پایان با بیان اینکه باید اصل ۲۷ قانون اساسی مورد توجه قرار گیرد، اظهار کرد: باید شرایطی را فراهم کنیم که مردم امکان بیان مطالبات و نگرانی های خود را داشته باشند.

 

No votes yet.
Please wait...