محمدرضا عارف در نشست خبری:

تحرک جدی‌تری در بخش اقتصادی دولت نیاز است

تحرک جدی‌تری در بخش اقتصادی دولت نیاز است
شناسهٔ خبر: 5694 -
رییس فراکسیون امید مجلس گفت: یک تحرک جدی تر در بخش اقتصادی دولت نیاز است و نامه ای هم از سوی 200 نفر از نمایندگان برای ترمیم کابینه به رییس جمهور ارسال شد.

به گزارش تهران فردا، محمدرضا عارف رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی امروز(۲۰ تیر) در نشست خبری با اصحاب رسانه درباره طرح «هسته سخت اصلاحات» اظهار کرد: با استناد به قانون اساسی، کشور باید به سمت تحزب برود و قطعا راهی جز این نداریم.

وی ادامه داد: برخی جریانات مقطعی در انتخابات رای می گیرند اما پاسخگو نیستند، همچنین برخی جبهه ها نیز که تشکیل می‌شوند، چنین هستند.

عارف تاکید کرد: شرایط برای تشکیل احزاب فراگیر وجود ندارد و فعلا موضع جبهه ای را به رسمیت می شناسیم اما جبهه ها باید پاسخگو باشند.

رییس فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه ما در شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان مرجعی بالادستی در کنار مدیریت اجرایی لازم داریم، گفت: پارلمان اصلاحات برای مرجع بالادستی این شورا مطرح شده است.

READ  ستاره های سینما و رسانه های محبوب شان

عارف در پاسخ به باشگاه خبرنگاران جوان درباره تغییر در تیم اقتصادی دولت گفت: یک تحرک جدی تر در بخش اقتصادی دولت نیاز است و نامه ای هم از سوی ۲۰۰ نفر از نمایندگان برای ترمیم کابینه به رییس جمهور ارسال شد.

رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه نظر فراکسیون امید هم لزوم اصلاح در تیم اقتصادی دولت است و آن را برای کارآمدی بهتر لازم می داند، گفت: اگر روحانی تغییر کابینه را به هر دلیلی صلاح ندید حتما مجلس وظیفه خود را انجام می دهد.

عارف اظهار کرد: اکنون چند استیضاح در مجلس در جریان است البته هنوز در فراکسیون ها این موضوع مطرح نشده است .

No votes yet.
Please wait...