نامه فراکسیون امید به رئیس جمهور در اعتراض به گرانی‌ها

نامه فراکسیون امید به رئیس جمهور در اعتراض به گرانی‌ها
شناسهٔ خبر: 4883 -
عضو فراکسیون امید مجلس از نامه فراکسیون متبوعش به رئیس جمهور در اعتراض به گرانی برخی اقلام بویژه تخم‌مرغ خبر داد.

به گزارش تهران فردا؛ پروانه مافی نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، با اشاره به گران شدن برخی اقلام، اظهار داشت: فراکسیون امید نسبت به موضوعاتی که برای عموم مردم حساس است و مورد توجه قرار گرفته نیز حساس است.

وی افزود: فراکسیون امید به این موضوعات قطعا ورود خواهد کرد؛ چنانچه در جلسه اخیر فراکسیون نیز موضوع گرانی مطرح شده است.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: نمایندگان مجلس از وظایف نظارتی‌شان، نظارت بر چگونگی اجرای فعالیت‌ها در دستگاه است، لذا بحث گرانی هم یکی از همین فعالیت‌ها است و ما در این زمینه قطعا ورود خواهیم کرد.

READ  خوب کار کردن نوعي استکبارستيزي است

مافی اضافه کرد: البته بحث گرانی تخم‌مرغ به مساله آنفلوآنزای مرغی برمی‌گردد و اتفاقاتی که برای مرغداری‌های در ارتباط با این بیماری در ماه گذشته رخ داد و اکنون آثار آن هشداری است که آنفلوانزای مرغی داشت اما در هر صورت باید قابل کنترل و مهار از سوی دولت باشد و بتواند جایگزین‌های مناسبی را داشته باشد.

وی در پاسخ به این سوال که در لایحه بودجه سال 97 نیز بندی درخصوص افزایش قیمت بنزین هم قید شده است آیا فراکسیون امید به این موضوع نیز ورود خواهد کرد یا خیر، گفت: مجلس قصد این را دارد که در کلیه مباحثی که از نظر مالی فشارهایی را به عموم مردم وارد می کند ورود کند و آنها را مهار کند.

READ  اعضای ستاد انتخابات استان تهران انتخاب شدند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عموماً ورودهای فراکسیون امید در زمینه‌های مختلف در قالب بیانیه و نامه بعضا مطرح می‌شود عنوان کرد: در حال حاضر در حال تهیه نامه‌ای به رئیس‌جمهور درباره گرانی برخی اقلام و موارد ذکر شده در فراکسیون امید هستیم.

 

No votes yet.
Please wait...