گسترش نگران‌کننده صدها معتاد در گودهای رها شده

گسترش نگران‌کننده صدها معتاد در گودهای رها شده
شناسهٔ خبر: 4784 -
عضو مجمع نمایندگان استان تهران گفت: گودهای رها شده در پایتخت به محل مناسبی برای بروز انواع آسیب های اجتماعی تبدیل شده و باید هر چه سریع تر ساماندهی شوند.

به گزارش تهران فردا؛ علیرضا محجوب نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: گودهای رها شده در پایتخت به محل مناسبی برای بروز انواع آسیب‌های اجتماعی تبدیل شده است.

وی در ادامه گفت: گودهای رها شده یکی از مهمترین چالش های اجتماعی و در واقع سرچشمه تمامی آسیب های اجتماعی پایتخت به شمار رفته و این گودها به دلایل مختلف به حال خود رها شده اند.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران افزود: گودهای رها شده آسیب‌های اجتماعی زیادی را برای ساکنان ساختمان‌های مجاور به همراه آورده است.

محجوب همچنین تصریح کرد: ساماندهی ساختمان‌های نیمه کاره و گودهای رها شده اهتمام جدی شورای شهر، شهرداری، مجلس و مجمع نمایندگان تهران را می‌طلبد.

READ  نامزد طرفدار روسیه پیروز شد

وی با بیان اینکه شهرداری بودجه لازم برای ساماندهی گودهای رها شده را در اختیار ندارد، ادامه داد: از مسئولان و شهردار فعلی شهرداری انتظار همت بیشتری داریم و تقاضا داریم که این اقدام نیمه کاره مهم اجتماعی را به اتمام برساند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مجمع نمایندگان استان تهران تاکنون ورودی به گودهای رهاشده نداشته است، عنوان کرد: البته به عنوان نماینده تهران بازدیدی از برخی از این گودها داشتم و فجایع و آسیب‌های موجود در آنها را از نزدیک مشاهده کردم.

محجوب در پایان خاطرنشان کرد: به عنوان مثال در میدان امام حسین(ع) خیابان اقبال نبش خیابان شهرستانی گود رها شده‌ای وجود دارد که 300 تا معتاد در آنجا زندگی می‌کنند و به کانون انواع آسیب‌ها تبدیل شده این در حالی است که اقدامی در جهت تعیین تکلیف وضعیت آن انجام نشده است.

READ  بازیگر معروف تلویزیون در 80 سالگی درگذشت +عکس

 

No votes yet.
Please wait...