گسترش نگران‌کننده صدها معتاد در گودهای رها شده

گسترش نگران‌کننده صدها معتاد در گودهای رها شده
شناسهٔ خبر: 4784 -
عضو مجمع نمایندگان استان تهران گفت: گودهای رها شده در پایتخت به محل مناسبی برای بروز انواع آسیب های اجتماعی تبدیل شده و باید هر چه سریع تر ساماندهی شوند.

به گزارش تهران فردا؛ علیرضا محجوب نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: گودهای رها شده در پایتخت به محل مناسبی برای بروز انواع آسیب‌های اجتماعی تبدیل شده است.

وی در ادامه گفت: گودهای رها شده یکی از مهمترین چالش های اجتماعی و در واقع سرچشمه تمامی آسیب های اجتماعی پایتخت به شمار رفته و این گودها به دلایل مختلف به حال خود رها شده اند.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران افزود: گودهای رها شده آسیب‌های اجتماعی زیادی را برای ساکنان ساختمان‌های مجاور به همراه آورده است.

محجوب همچنین تصریح کرد: ساماندهی ساختمان‌های نیمه کاره و گودهای رها شده اهتمام جدی شورای شهر، شهرداری، مجلس و مجمع نمایندگان تهران را می‌طلبد.

READ  اعضای ستاد انتخابات استان تهران انتخاب شدند

وی با بیان اینکه شهرداری بودجه لازم برای ساماندهی گودهای رها شده را در اختیار ندارد، ادامه داد: از مسئولان و شهردار فعلی شهرداری انتظار همت بیشتری داریم و تقاضا داریم که این اقدام نیمه کاره مهم اجتماعی را به اتمام برساند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مجمع نمایندگان استان تهران تاکنون ورودی به گودهای رهاشده نداشته است، عنوان کرد: البته به عنوان نماینده تهران بازدیدی از برخی از این گودها داشتم و فجایع و آسیب‌های موجود در آنها را از نزدیک مشاهده کردم.

محجوب در پایان خاطرنشان کرد: به عنوان مثال در میدان امام حسین(ع) خیابان اقبال نبش خیابان شهرستانی گود رها شده‌ای وجود دارد که 300 تا معتاد در آنجا زندگی می‌کنند و به کانون انواع آسیب‌ها تبدیل شده این در حالی است که اقدامی در جهت تعیین تکلیف وضعیت آن انجام نشده است.

READ  تمدید مهلت انتخاب رشته دانشگاه آزاد تا ساعت 24 امشب

 

No votes yet.
Please wait...