تفکر بسیجی استکبار را به وحشت انداخته است

تفکر بسیجی استکبار را به وحشت انداخته است
شناسهٔ خبر: 4728 -
فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ گفت: تحقق تفکر بسیجی در جهان اسلام، استکبار را به وحشت انداخته و وادار به پذیرش شکست کرده است.

به گزارش تهران فردا؛ سردار رضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ در نهمین یادواره ۶۷ شهید کارگری شهرستان اسلامشهر که در شرکت ایران‌خودرو دیزل چهاردانگه برگزار شد اظهار داشت: امروز تفکر بسیجی که در جهان اسلام تحقق یافته، استکبار جهانی و دشمنان اسلام و آمریکا  را به وحشت انداخته و مجبور به پذیرش شکست در مقابل جبهه اسلام کرده است.

وی با اشاره به حالات و روحیات شهدای دوران دفاع مقدس و مدافع حرم بیان کرد: در بسیاری از مواقع شهادت به شهدا الهام می‌شد و آن‌ها می‌دانستند که شهید می‌شوند، نه به خاطر اینکه چهره‌شان نورانی بود؛ بلکه این‌ها کسانی بودند که در خط مقدم اخلاق، ایثار و از خودگذشتگی از دیگران سبقت گرفته و جلوتر بودند.

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ تأکید کرد: شهدا در صحنه کار و جهاد پرکارترین فرد، در وقت عبادت عارف‌‌ترین انسان، در صحنه شجاعت، شجاع‌ترین فرد و در صحنه احترام به دوست، همسر، پدر و مادر، با کمال‌ترین مخلوق الهی بودند.

یزدی افزود: ما وقتی به  چهره مطهر و نورانی شهدا می‌نگریم،  آرزو می‌کنیم که در راه و سلو ک این‌ها باشیم، شهادت این افراد مزد کارشان بود، شهدا به دلیل نوع و سبک زندگی‌شان ارزشمند بودند.

وی با بیان اینکه اگر امروز می‌گوییم بسیج برآمده از تفکر بسیجی است عنوان کرد: گسترش تفکر بسیجی مهّم است، از منظر تفکر بسیجی دشمن ناامید می‌شود و به وحشت می‌افتد؛ از اینرو همه دشمنان انقلاب سعی‌ و تلاش دارند که این تفکر را مورد هجوم قرار دهند.«

READ  نامه آیت الله مکارم شیرازی به مداح معروف

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ تصریح کرد: قطعاً دشمنان انقلاب اسلامی، آمریکا و رژیم صهیونیستی از موشک‌هایی که شهید تهرانی‌مقدم برای ما به یادگار گذاشته، می‌ترسند و وحشت دارند؛ ولی آنچه دشمنان و آمریکا از آن به وحشت می‌اُفتند و جرأت نمی‌کنند در مقابل شما بسیجیان جان برکف قد علم کنند، تفکر بسیجی است.

یزدی با اشاره به حضور ناوچه‌های تا دندان مسلح آمریکایی‌ها در خلیج‌فارس و در محدوده آب‌های ایران اسلامی بیان کرد: یک قایق با پنج جوان دلیر ایرانی که مسلح به سلاح سبک، اما با اراده‌های پولادین به این ناوچه آمریکایی  نزدیک شده  و به خاطر تجاوز به آب‌های ایران آن‌ها را به اسارت می‌گیرند.

وی تأکید کرد: امروز شرایط به ‌گونه‌ای پیش می‌رود که سربازان آمریکایی از وحشت گریه می‌کنند، در حالی که یک جوان ۲۳ ساله بسیجی را داعش به اسارت می‌گیرد و او می‌داند که شهادت در انتظارش است، اما  با صلابت نگاه می‌کند و خودش را نمی‌بازد این حاصل آن تفکر بسیجی است.

فرمانده سپاه محمدرسول‌الله تهران بزرگ با بیان اینکه اگر امروز دشمنان وارد آب‌های ایران اسلامی می‌شوند و تهدید می‌کنند که گزینه‌ها روی میز است گفت: دشمنان ما می‌خواهند با ایجاد رعب و وحشت  در دل مردم، ملت  را به شکست وادارند، اما مردم محکم ایستاده‌اند و آن‌ها می‌خواستند با فریب عده‌ای در داخل  به نظام ضربه بزنند، ولی مردم سیلی محکمی به گوششان زدند.

یزدی با اشاره به فعالیت بیش از ۲۰۰ شبکه ماهواره‌ای به زبان فارسی  زبان برای پخش برنامه‌های مختلف با هدف دور کردن مردم و انقلاب از یکدیگر افزود: این شبکه‌ها به عناوین مختلف بچه‌های ما را مشغول کرده و فکر می‌کنند که اگر کسی لباس آن‌چنانی پوشیده یا مقداری از موی سرش را  بیرون بگذارد، دیگر با انقلاب و اسلام کاری ندارد، اما مردم در همه صحنه‌ها سیلی محکی به دشمن می‌زنند.

READ  به همین راحتی از پرسپولیس جدا نمی شوم

وی اظهار داشت: دشمنان دنبال این هستند که تفکر بسیجی را از جوانان جدا کنند، در حالی ‌که مردم هنوز به شهدا و راه آنان احترام می‌گذارند، ما امروز با اتحاد خودمان و با تمسّک به راه شهیدان و آموزه‌های دینی اگر تلاش کنیم، موفق می‌شویم و دشمن ناامید و مأیوس می‌شود.

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ با بیان اینکه هر جا مسئولان به آموزه‌های دینی تمسّک پیدا کردند موفق شدند گفت: هر جا مسئولان راه شهدا را فراموش کردند و آموزه‌های دینی را کنار گذاشتند، شکست خورده و در دام شیاطین گرفتار شدند.

یزدی در پایان با اشاره به اینکه شهدا دین بزرگی بر گردن ما دارند تصریح کرد: امروز تحقق تفکر بسیجی در سوریه و عراق رقم خورده است، که این مسئله نشان می‌دهد آمریکایی‌ها متوجه شده‌اند که چه اتفاقی در حال رخ دادن است، آن‌ها می‌دانند که به ‌زودی باید شکست‌های دیگری را تجربه کنند.

No votes yet.
Please wait...