خروش مردم تهران علیه فتنه گران و تجدید میثاق با انقلاب‌اسلامی

خروش مردم تهران علیه فتنه گران و تجدید میثاق با انقلاب‌اسلامی
شناسهٔ خبر: 4951 -
مردم در ۴۰ نقطه از استان تهران پس از اقامه نماز جمعه با حضور در راهپیمایی‌های باشکوه، نسبت به اغتشاشات اخیر، ابراز انزجار کردند و ضمن تجدید میثاق با آرمان های والای امام راحل، انقلاب اسلامی، رهبری و شهدا، بر حمایت قاطع خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کردند.

به گزارش تهران فردا؛ راهپیمایی محکومیت اغتشاشات اخیر، بعد از نماز جمعه به‌صورت هم‌زمان در ۴۰ نقطه استان تهران برگزار شد.

راهپیمایی باشکوه ابراز نفرت از توطئه ها و ترفندهای دشمنان انقلاب و عوامل فریب خورده داخلی برای ایجاد آشوب و فتنه در کشور، بعد از اقامه نماز جمعه در پایتخت و شهرستان های تابعه استان تهران برگزار شد.

مردم بابصیرت و ولایی تهران امروز پس از اقامه نماز جمعه در مصلای امام خمینی(ره)، با برگزاری یک راهپیمایی باشکوه، توطئه های اخیر دشمنان انقلاب برای سوء استفاده از تجمع های مسالمت آمیز و صنفی مردم با هدف ایجاد آشوب در کشور و ضربه زدن به پیکره نظام مقدس جمهوری اسلامی به محکوم کردند.

خروش مردم تهران علیه فتنه گران و تجدید میثاق با انقلاب‌اسلامی
شرکت کنندگان در راهپیمایی با سردادن شعارهای «مرگ بر فتنه گر پرچم سوز، نوکر آمریکایی شرمت باد شرمت باد، مرگ بر مزدور آمریکایی، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست، ما همه با هم هستیم پشت ولایت هستیم، منافق حیا کن شهر مارو رها کن، مفسد اقتصادی اعدام باید گردد، مرگ بر روباه پیر»، حمایت قاطع خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی را نشان دادند.

READ  آمریکا با هواپیماهای اف ۱۸ می‌خواست ملوانانش را آزاد کند

«مرگ بر آشوبگر، خامنه ای خمینی دیگر است ولایتش ولایت حیدر است، شعار مجلس ما مرگ بر آمریکا، شعار امت ما مرگ بر آمریکا، شعار دولت ما مرگ بر آمریکا » از دیگر شعارهای شرکت کنندگان در راهپیمایی مردمی محکومیت اقدامات اخیر معدود افراد منافق و فریب خورده داخلی برای ایجاد ناآرامی در کشور بود.

خروش مردم تهران علیه فتنه گران و تجدید میثاق با انقلاب‌اسلامی
مردم شرکت کننده در این راهپیمایی باشکوه همچنین پلاکاردهایی با مضامین «هم غزه هم لبنان جانم فدای اسلام»، «فتنه را جمع می کنیم مطالبه گری را شروع می کنیم» در دست داشتند.

شرکت کنندگان دراین راهپیمایی باشکوه و مردمی، با تاکید بر اینکه حساب مردمی که پیگر مطالبات به حق و قانونی خود هستند از آشوبگران و عوامل فریب خورده جداست، اعتماد و اعتقاد راسخ خود به آرمان های والای امام راحل، رهبری انقلاب و ارزش های انقلاب اسلامی را فریاد زدند.

خروش مردم تهران علیه فتنه گران و تجدید میثاق با انقلاب‌اسلامی
اقشار مختلف مردم شرکت کننده دراین راهپیمایی با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر فتنه گر و مرگ بر آل سعود، انزجار خود را از توطئه ها و اقدامات فتنه گرانه دشمنان و عوامل فریب خورده داخلی در سوء استفاده از خواسته ها و مطالبات جمعی از مردم را محکوم کرده و بر اتحاد و همدلی بیش از پیش مردم و مسئولان برای مقابله با دشمنان تاکید کردند.

READ  افتتاح طرح گردشگری سلامت با حضور 32 کارگزار خارجی

براساس این گزارش، راهپیمایی باشکوه محکومیت توطئه های دشمنان انقلاب برای ایجاد ناآرامی و آشوب در کشور همزمان در تمامی شهرستان های استان تهران نیز برگزار شد.

خروش مردم تهران علیه فتنه گران و تجدید میثاق با انقلاب‌اسلامی
براساس گزارش تهران فردا، راهپیمایی باشکوه ابراز حمایت مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی و اعلام وحدت و همدلی آحاد مردم و مسئولان در دفاع از آرمان‌های والای انقلاب، امروز با حضور باشکوه و پرشور مردم در شهرستان‌های ورامین، قرچک، پیشوا، شهریار، ملارد، دماوند، فیروزکوه، پردیس، بهارستان، ری، شمیرانات، قدس، پاکدشت، رباط کریم و اسلامشهر نیز برگزار شد.

No votes yet.
Please wait...