کار سخت شهردار بومهن برای مقابله با زمین خواران

کار سخت شهردار بومهن برای مقابله با زمین خواران
شناسهٔ خبر: 4762 -
مدیرکل شهری و شوراهای استانداری تهران گفت: کار شما سخت است، در این بومهن به دلیل زمین خواری و تغییر کاربری کار زیاد است.

به گزارش تهران فردا؛ سید هادی رحمتی مدیرکل شهری و شوراهای استانداری تهران در مراسمی که سعید علی بخشی شهردار سابق اوشان، فشم و میگون به عنوان شهردار جدید بومهن معرفی شد، افزود: از دیگر وظایف شهردار جدید بومهن جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز درتراکم و اراضی ملی، توجه به مبلمان شهری و فضای سبز، ساخت ورودی زیبا برای شهر است، این ورودی در شان شهر بومهن نیست.

وی در ادامه عنوان کرد: ساماندهی تابلوهای شهری، افزایش ضریب ایمنی شهری در برابر زلزله، نظارت بر ساخت و ساز اصولی، استفاده از مصالح استاندارد، رعایت و دقت در آیین نامه‎های 2800 هنگام صدور پروانه و پایداری ساختمانها و ایمنی شهر در برابر حریق، سیل و زلزله از دیگر وظایف شهردار است.

READ  امضای تفاهم‌نامه همکاری میان شهردار تهران و سئول + تصویر

مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری تهران تصریح کرد: شهردار با نظارت شورای اسلامی شهر، بر اساس قانون 55 شوراها باید وظایف را احصا کند با الویت و شناخت ضرورتها موضوعات را رصد پی گیری کند، اعضای شورا طبق ماده 80 قانون شورا طبق مسئولیت و شانیت خود نظارت کند، شوراها اجازه دخالت در امور شهرداری را ندارند.

رحمتی  ضمن آرزوی موفقیت برای انجام وظایف محوله برای شهردار و اعضای شورای شهر تبریک استاندار محترم تهران را به دکتر سعید علی بخشی ابلاغ کردند و هدایای آقای رحمتی را که یک جلد کلام الله مجید و یک جلد کتاب قانون بود را به شهردار جدید تحویل دادند.

READ  موتور‌های برقی راه درمان آلودگی هوای تهران

وی در پایان بیان کرد: استاندار دو پیام به همراه این هدایا برای شما فرستاندن؛ قرآن را ارسال کردند تا ان شا الله در پناه قرآن و آیه‎های آن با پاکدستی خدمت کنید و کتاب قانون را فرستادند تا در سایه قانون، قانون مدار باشید و قانون مداری را سر لوحه خدمات خود قرار بدهید.

No votes yet.
Please wait...