آخرین وضعیت ایمن‌سازی خط ۷ مترو

آخرین وضعیت ایمن‌سازی خط ۷ مترو
شناسهٔ خبر: 4674 -
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه ایمن سازی خط ۷ مترو تهران در دستور کار قرار دارد، گفت: تا پایان اسفند ایمن سازی به پایان و بهره‌برداری مجدد آغاز شود.

به گزارش تهران فردا؛ با اشاره به برنامه ریزی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برای توسعه خدمات حمل و نقل به شهروندان، اظهار کرد: در این زمینه به دنبال فراهم کردن ساختارهای مورد نیاز هستیم و بنا داریم مسافرگیری را در تمامی بخش‌ها افزایش دهیم.

وی تصریح کرد: افزایش ظرفیت در بخش ریلی، اتوبوس‌های بی آرتی و همچنین تاکسیرانی از سیاست‌‌های حوزه حمل ونقل خواهد بود به طوری که هم اکنون بسیاری از شهروندان از نوع خدمات ارائه شده رضایت ندارند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ادامه داد: گسترش و توسعه حمل ونقل عمومی با اولویت حمل ونقل ریلی اولویت اصلی است.

READ  ارکستر سمفونیک تهران سمفونی «روح الله» را اجرا می‌کند

وی با اشاره به آخرین وضعیت ایمن سازی خط 7 مترو تهران بیان کرد: این خط پس از دریافت نظرات کارشناسان و برگزاری جلسات تعطیل شد و در حال حاضر مراحل ایمن سازی خط در دست اقدام است و پیش بینی ‌می شود تا پایان اسفند اقدامات لازم در حوزه ایمن سازی به اتمام برسد.

پورسیدآقایی همچنین به کاهش سرفاصله حرکت قطارها اشاره کرد و گفت: در حال حاضر این موضوع در برخی از خطوط شروع شده و در آینده نیز توسعه خواهد یافت.

No votes yet.
Please wait...