شهردار منطقه یک تهران:

اجرای ده‌ها پروژه عمرانی برای حل معضل ترافیک

اجرای ده‌ها پروژه عمرانی برای حل معضل ترافیک
شناسهٔ خبر: 4485 -
ده ها پروژه بزرگ شهری در شمال تهران در حوزه های عمرانی، ترافیکی، اجتماعی و... در حال اجراست که علاوه بر حل معضلات ترافیکی منطقه یک و بهبود زندگی شهروندان ساکن منطقه یک، جنبه فرامنطقه ایی نیز دارد.

به گزارش تهران فردا؛ حبیب الله تاجیک اسماعیلی شهردار منطقه یک تهران پیش از ظهر جمعه در بازدید از پروژه های اجرایی شمال تهران با بیان این که پروژه های شهری باید مبتنی بر ارائه راهکارهای اساسی برای آرامش، سهولت زندگی، حل معضلات و بهبود زیستگاه و محیط زیست شهری شهروندان باشد، اظهار داشت: ده ها پروژه بزرگ شهری در شمال تهران در حوزه های عمرانی، ترافیکی، اجتماعی و… در حال اجراست که علاوه بر حل معضلات ترافیکی منطقه یک و بهبود زندگی شهروندان ساکن منطقه یک، جنبه فرامنطقه ایی نیز دارد.

اجرای ده‌ها پروژه برای حل معضل ترافیک

شهردار منطقه یک تهران در بازدید از دیوار و پل سواره رو جنب زندان اوین، پل غیر همسطح تقاطع بزرگراه شهید چمران، خیابان ۳۵ متری شهید افتخاری، سوله بحران اراج، سرای محله قائم(عج) و بازگشایی انتهای بزرگراه ارتش در جریان روند پیشرفت فیزیکی آنها قرار گرفت.

READ  لزوم بازنگری سیستم‌های هوشمند شهر تهران

اجرای ده‌ها پروژه برای حل معضل ترافیک

وی با اشاره به این که اجرای پروژه های عمرانی– ترافیکی  اکثرا در مرحله ۸۰ درصد به بالا هستند، افزود: با اتمام پروژه تقاطع خیابان یمن – بزرگراه شهید چمران ترافیک محدوده چمران، ولنجک متحول می شود و اتمام خیابان ۳۵ متری  شهید افتخاری نیز دسترسی به مجموعه دارآباد و تقاطع‌های شهید صیاد شیرازی، امام علی (ع) را سهولت می بخشد.

اجرای ده‌ها پروژه برای حل معضل ترافیک

تاجیک اسماعیلی شعار شهردار تهران مبنی بر «شهرامید، مشارکت و شکوفایی»، را راهبرد اصلی برنامه ریزی پروژه ها دانست و گفت: خاستگاه محلات و اجرای پروژه های محلی در اولویت است و باید با پتانسیل و توانایی شهروندان در بخش های اقتصادی و اجتماعی پروژه ها را برنامه ریزی و جلو ببریم.

No votes yet.
Please wait...