اختصاص سوله‌های ورزشی شمال تهران به مدیریت بحران

اختصاص سوله‌های ورزشی شمال تهران به مدیریت بحران
شناسهٔ خبر: 4913 -
دبیر ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه یک تهران گفت: سوله‌های ورزشی احداث شده در محلات شمال تهران برای مدیریت و اسکان شهروندان در مواقع اضطراری، در اختیار ستاد بحران قرار می گیرد.

به گزارش تهران فردا؛ کیوان فاتحی‌منش با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: منطقه یک دارای چندین سوله ورزشی است که به صورت دو منظوره احداث شده اند تا در موقع بحران به خدمات رسانی و اسکان شهروندان بپردازند و در شرایط عادی مورد استفاده ورزشکاران قرار گیرند.

وی گفت: سوله های ورزشی در محله هایی چون دربند، سوهانک، قیطریه و… احداث شده اند که به صورت قانونمند باید در مواقع بحرانی مورد استفاده ستاد مدیریت بحران منطقه یک قرار گیرد که اقدامات لازم در این زمینه در حال انجام است.

فاتحی منش بیان داشت: علاوه بر سوله های ورزشی، تمام بوستان های سطح منطقه یک به خصوص بوستان یاس نیز آماده خدمات رسانی به شهروندان در هنگام بروز حوادث غیر مترقبه است.

READ  افزایش عفونت‌های شدید تنفسی

دبیر ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه یک تهران، پی گیری اعتبار برای احداث سایت اسکان اضطراری در بوستان یاس و تکمیل و تجهیز سوله های بحران نواحی را از دیگر اقدامات در حال اجرا دانست و گفت: در حال حاضر ۳ سوله بحران در منطقه یک آماده شده است و ۲ سوله نیز در حال احداث داریم که با اتمام آن منطقه یک دارای ۵ سوله بحران خواهد شد که با توجه به ۱۰ ناحیه ، منطقه یک نیازمند ۵ سوله دیگر است.

No votes yet.
Please wait...