بازیکنان صنعت‌نفت در یک قدمی اعتصاب

بازیکنان صنعت‌نفت در یک قدمی اعتصاب
شناسهٔ خبر: 4546 -
هنوز راه‌حلی برای تامین منابع مالی این فصل باشگاه صنعت نفت آبادان پیدا نشده و بازیکنان این تیم در آستانه اعتصاب قراردارند.

به گزارش تهران فردا؛ تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان با شرایط بد مالی رو‌به‌رو شده است به‌طوریکه حتی از آبادان زمزمه‌هایی از اعتصاب بازیکنان به گوش می‌رسد.

البته شنیده شده مدیرعامل این تیم از بازیکنان مهلت خواسته و تلاش کرده آنها را از اعتصاب منصرف کند اما با توجه به اوضاع وخیم مالی باشگاه هنوز خبری از پول نیست.

ظاهرا عیسی‌زاده به تنهایی مشکلات مالی را به دوش می‌کشد و با وجود وعده‌های که به فراز کمالوند داده هنوز پولی به حساب بازیکنان تیم واریز نشده است.

حتی برخی بازیکنان این تیم علاوه بر طلبی که از سال قبل دارند امسال هم پولی دریافت نکردند.

READ  ردپای اوپک در بودجه ۹۶

میزان بالای بدهی‌های این تیم که بخشی از آن مربوط به خدمات از جمله نقل‌وانتقال و اسکان است،باشگاه صنعت‌نفت را تحت تاثیر قرار داده است.

گویا عیسی زاده به دنبال اسپانسر است ولی در این فصل هنوز موفق نشده است حامی مالی دست و پا کند.

فصل قبل منطقه آزاد با کمک‌هایش تیم صنعت‌نفت را در هفته‌های آخر از بحران مالی نجات داد ولی این بار مشکلات مالی زودتر سراغ این تیم آمده و هنوز راه‌حلی برای تامین منابع مالی پیدا نشده است.

با این شرایط باید دید آیا صنعت‌نفت آبادان به سرنوشت مشابه حریف تهرانی خود دچار می‌شود.

تیم صنعت‌نفت آبادان در هفته دوازدهم لیگ برتر چهارشنبه هفته جاری از ساعت 15:15 در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف پیکان تهران می‌رود.

No votes yet.
Please wait...