کمالوند:

مشکلات نفت تهران گریبان ما را گرفت

مشکلات نفت تهران گریبان ما را گرفت
شناسهٔ خبر: 4582 -
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: هم ما و هم پیکان موقعیت گل داشتیم، اما ما مستحق کسب برد بودیم.

به گزارش تهران فردا؛ فراز کمالوند سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در پایان دیدار تیمش با پیکان که با تساوی یک بر یک خاتمه انجامید گفت: بازی خیلی خوب و به اعتقادم یکی از دیدنی‌ترین بازی‌های لیگ برتر بود.

وی افزود: هر دو تیم موقعیت گل داشتند، اما ما مستحق کسب برد بودیم، به خصوص در ۵ دقیقه پایانی بازی، اما نمی‌دانم بازیکنان ما چطور دروازه هفت متری را ندیدند. به خصوص دو بار دروازه‌بان آنها درون دروازه نبود و دروازه خالی را به بیرون زدیم.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان اظهارداشت: با این حال مقابل تیمی به تساوی رسیدیم که هفت بازی پیاپی را برده بود.

کمالوند گفت: شرایط ما سخت بود و مشکلاتی که گریبان تیم نفت تهران را گرفته بود، اکنون گریبان ما را گرفته است و بازیکنان ما با مشکلات مالی روبه‌رو هستند.

وی همچنین ادامه داد: بازیکنان‌مان با غیرت بازی کردند و در این مدت نه تنها پول‌شان پرداخت نشده، حتی پول تو جیبی هم ندارند.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان افزود: امیدوارم وضعیت صنعت نفت مانند تیم‌هایی چون پاس و نفت نشود و این تیم را خراب نکنند.

READ  جانشین آیت الله هاشمی رفسنجانی تا اسفند مشخص شد

کمالوند یادآور شد: از حالا دارم هشدار می‌دهم که مسئولان حواس‌شان به تیم صنعت نفت باشد. درود به شرف و غیرت بازیکنانم و امیدوارم فقط مشکلات نفت زودتر تمام شود.

وی در خصوص اینکه آیا نبود کرار جاسم در بازی مقابل پیکان حس شد یا نه، اظهار داشت: اعتقادم این است که بازیکنانم عالی بودند و حتی نبود کرار را هم پر کردند.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان افزود: فقط نمی‌دانم چطور توپ‌ها را تبدیل به گل نکردند و شیمبا و آگوستو دو دروازه خالی را بیرون زدند.

کمالوند گفت: با این حال بازیکنان ما عالی بودند و با اینکه کرار بازیکن بسیار تأثیرگذار در تیم ماست، اما خلاء او احساس نشد.

وی در واکنش به این مسئله که وضعیت صنعت نفت اوایل فصل به لحاظ مالی هم خوب بود و چه اتفاقی افتاده که این تیم شرایطش تغییر کرده است، گفت: قول‌هایی در ابتدای فصل داده شده بود که تاکنون عملی نشده و پولی هم که ابتدای فصل به باشگاه تزریق شد از طریق اسپانسر بود که این پول در نقل و انتقالات و برای اردوها به بازیکنان داده شد.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان بیان کرد: بازیکنان ما از فصل گذشته هم نزدیک به ۳۰ درصد طلبکار هستند.

READ  اشتغالزایی با استفاده از اینترنت اشیاء

کمالوند عنوان کرد: به جرأت می‌توانم بگویم سه چهار ماه می‌شود که باشگاه ما یک ریال ورودی نداشته است.

وی گفت: ما می‌خواستیم صنعت نفت را این فصل قدرتمند بسازیم، اما شرایط آنطور که می‌خواستیم نشد.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان افزود: در این بین بعضی‌ها می‌خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند و در حالی که ما در پنج بازی قبلی سه برد کسب کردیم، این مساوی را مقابل پیکان گرفتیم و به گسترش فولاد باختیم، اما برخی انتقاد می‌کنند.

کمالوند ادامه داد: آن هم چه باختی، باختی که گل ما در دقیقه آخر را مردود اعلام کردند و یک پنالتی‌مان را هم نگرفتند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بعضی‌ها از این شرایط انتقاد می‌کنند و در فضای مجازی به بازیکنان ما بی احترامی می‌کنند؟ بازیکنان ما چه کنند؟‌ پول که نمی‌گیرند و با غیرت بازی می‌کنند، اما بعضی‌ها که تعدادشان کم است و هوادار صنعت نفت هم نیستند، این مشکلات را ایجاد می‌کنند.

No votes yet.
Please wait...