شناسایی بیش از ۲۰۰ ساختمان ناایمن در تهران

شناسایی بیش از ۲۰۰ ساختمان ناایمن در تهران
شناسهٔ خبر: 4715 -
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای پنجم شهر تهران، ری و تجریش از شناسایی 243 ملک ناایمن در شهر تهران خبر داد.
به گزارش تهران فردا؛ زهرا صدراعظم نوری عضو شورای شهر تهران با اشاره به شناسایی ۲۴۳ ملک ناایمن در پایتخت، اظهار کرد: سازمان آتش نشانی گزارشی از وضعیت پاساژهای ناایمن به کمیته ایمنی و مدیریت بحران ارائه کرده که در این گزارش اقدامات آتش نشانی و الزاماتی که برای ذینفعان پاساژها ایجاد شده، ارائه شد.
وی ادامه داد: همچنین دستورالعمل آتش نشانی در این پاساژها نصب شده و اقداماتی در این اماکن آغاز شده است که در مدت زمان تعیین شده برای ایمنی پاساژها انجام خواهد شد.
عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش اضافه کرد: امکان اینکه همزمان همه این مکان‌ها اعم از تجاری و غیر تجاری پلمپ شوند وجود نداشت به همین دلیل با هماهنگی مرجع قضایی اولویت‌بندی شدند و ۱۰ پاساژ در اولویت اول قرار گرفتند.
نوری تاکید کرد: خیلی از صاحبان پاساژ‌ها و یا اعضای هیئت‌امنا از سازمان آتش‌نشانی دستور العمل گرفته‌اند تا اجرایی کنند و در یک بازه زمانی دیگر، آتش‌نشانی از ساختمان آن‌ها بازدید کرده و وضعیت ایمن‌سازی را بررسی می‌کند که در این مرحله به هر پاساژ برای ایمن‌سازی سه ماه وقت داده شده است.
No votes yet.
Please wait...
READ  ذوالنور: ۸ میلیون بیکار در جامعه یعنی فاجعه